TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ

Skupinové kurzy pro taneční páry pod vedením profesionálních trenérů

Na skupinových lekcí je omezený počet tanečníků tak, abychom mohli přistupovat i v těchto lekcích ke každému páru individuálně.

Neformální taneční kurz, který Vás naučí tančit a ještě se při tom příjemně pobavíte.

Náš taneční kurz pro dospělé je úplně jiný než kurzy pro středoškoláky a mládež. Nemusíte ani chodit v obleku a společenské róbě, stačí jen pohodlné společenské oblečení a taneční boty.

V kurzu se naučíte výběr ze standardních a latinskoamerických tanců (3-4 z každé skupiny tanců) a budete-li chtít přibrat i další tance, můžete v kurzu pokračovat.

A vše, co se v jednotlivých lekcích naučíte si můžete přijít jednou za 14 dnů přijít vyzkoušet do naší TANČÍRNY v pátky od 19:00 do 22:00 hod., kde jsou rovněž přítomni Vaši lektoři a rádi Vám pomohou.

Taneční kurz pro dospělé se koná třikrát ročně: na podzim (od října do prosince), v zimě (od ledna do března) a na jaře (od dubna do května).

 

Kurz pro začínající taneční páry – základní taneční kurz

Je určen všem, kteří s tancem úplně začínají a nemají žádné zkušenosti nebo jen velmi malé, nebo těm, kteří se s tancem již seznámili a chtějí si vše od úplných tanečních základů zopakovat.

Kurz pro začínající taneční páry – pokračující taneční kurz

Kurz je určen těm tanečníkům, kteří již absolvovali první kurz pro začínající taneční páry a chtějí se naučit další tance, které nebyly náplní prvního kurzu.

Taneční pro dospělé jsou určené všem zájemců o tanec bez věkového omezení.

Naši taneční lektoři jsou profesionálové v tanci i výuce.

Cena skupinových lekcí je na osobu nižší, poněvadž se všichni tanečníci účastní výuky společně.

 

 

Individuální lekce pro taneční páry s profesionálním trenérem

 • Pro začátečníky
   seznámení se základními principy tanců – rytmus, základní krok, postavení, držení, apod.
 • Pro pokročilé – rekreační aktivní tanečníci, hobby i sportovní tanečníci
  procvičování základních principů, nové figury, choreografie, obohacování sestav, technika provedení tanců atd. podle úrovně tanečníků
 • Cena individuálních lekcí je z důvodu individuálního přístupu mnohem vyšší než cena skupinových lekcí.

TANEČNÍ KURZY PRO ŽENY

Ladies Dance LAT

Latinskoamerické tance pro ženy

Proč tančit v páru, když si můžete krásně zatančit sólo? Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční.

Při sólovém tanci je kladen důraz na technické provedení prvků, které vám zaručí zvládnutí charakteru jednotlivých tanců, pevnou stabilitu na parketu, orientaci v prostoru, koordinaci pohybů, a hlavně dokonalý prožitek každého pohybu. Při sólovém tanci se naučíte správnému držení a postavení těla, osvojíte si ladnou chůzi, svůdné pohyby paží a vlastně vše, co přispívá k atraktivitě jednotlivých tanců.

Jak probíhá lekce

 • Na lekcích se naučíte různé variace samby, cha-cha, rumby, paso doble a jive, pro dámy.
 • Začínáme základními kroky, které si brzy osvojíte a v dalších pokračovacích lekcích si vyzkoušíte i rozvinuté sestavy.
 • Seznámíte se, jak se tančí latinskoamerické tance v evropském stylu.

 

Sexy Dance

Sólo pro královnu parketu …

Sexy Dance spojuje prvky moderního tance,  contemporary, latiny a baletu. Objevují se v něm i striptýzové pózy, které dodávají tanci jiskru a díky kterým se stává velice smyslným. Podstatnou částí je protažení a posílení celého těla, obzvláště kritických partií, jako například hýždě, stehna nebo břicho, vycházející z ženského zakřivení těla.

Spojením protažení a taneční průpravy vzniká dokonalá harmonie těla a ducha. Klientka se naučí nejen pohybům a krokům, ale zejména komunikovat se svým vlastním tělem a mít jej ráda.

Jak probíhá lekce

 • lekce začíná rozcvičením a protažením celého těla
 • následuje roztančení a výuka nových prvků, které následně spojíme do krátkých kombinací nebo choreografií
 • závěr hodiny patří relaxaci a protažení

Se zvyšující se pokročilostí jsou do tance zapojovány i rekvizity – klobouky, hůlky, boa, židle, vějíře, zeď, tyče atd.

PRO-AM profesionální tanečník / amatérská partnerka

Pokud nemáte tanečního partnera do páru, zatančete si s profesionálním tanečníkem.

Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let …

 

 • Skupinové lekce Pro-Am pod vedením profesionálních trenérů

Skupinové lekce Pro-Am jsou vedeny profesionálními trenéry. Na skupinových lekcí dodržujeme vždy omezený počet tanečníků tak, abychom mohli přistupovat i v těchto lekcích ke každému páru či jednotlivci individuálně, každému poradíme, každého opravíme, nikoho nepřehlédneme.

 • Individuální lekce Pro-Am pod vedením profesionálního tanečního partnera

Procvičování základních principů, nové figury, choreografie, obohacování sestav, technika provedení tanců atd. jen se svým profesionálním tanečním protějškem.

 • Practice Pro-Am pod vedením profesionálního tanečního partnera

  Procvičování tanečních choreografie se svým profesionálním tanečním protějškem formou simulace taneční soutěže. Tančí se společně celý soutěžní repertoár, vždy po 1 min. 45 sekundách každý tanec.

TANEČNÍ KURZ NA MÍRU

Ideální způsob jak s přáteli zažít něco nového a přitom se skvěle bavit.

Vaši uzavřenou skupinu naučíme tančit všechny obvyklé tance dle vašeho přání a představ.

Je možné si vybrat:

 • plnou nabídku všech standardních a latinskoamerických tanců, popř. salsu
 • jednu skupinu tanců – standardní nebo latinskoamerické
 • soubor tanců, které se vám líbí nejvíce a vytvořit si tak vlastní mix
 • jediný tanec z naší nabídky
 • salsa
 • moderní tanec
 • tématický tanec k určité příležitosti (maturita, firemní akce apod.)
 • svatební tanec

 

CO SE NAUČÍTE v tanečních kurzech?

 • Na lekcích se naučíte různé variace standardních a latinskoamerických tanců.
 • Začínáme základními kroky, které si brzy osvojíte a v dalších pokračovacích lekcích si vyzkoušíte i rozvinuté sestavy.
 • Seznámíte se, jak se tančí standardní a latinskoamerické tance v evropském stylu.

CO NA SEBE do tanečních kurzů?

TANEČNÍ OBUV

Na tanec doporučujeme speciální taneční boty s hladkou koženou podrážkou určené pro standardní a latinskoamerické tance. Doporučujeme boty měkké, v kterých můžete hýbat špičkami prstů. Pro tanečnice nejsou vhodné boty typu „kostka“ a „jehly“ – podpatek musí být široký minimálně kolem 1 cm, aby se na něm tanečnice cítila stabilní. Podpatek by neměl být vyšší než 6 cm.

Prosíme o nasazení chráničů u speciálních bot na latinu nebo na boty s kovovými podpatky.

TANEČNÍ ODĚV

Doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte v pohodě a ženy sexy. Pánům doporučujeme speciálně šité pánské taneční kalhoty nebo jakékoli tmavé společenské kalhoty, košili. Ženám doporučujeme sukni, šaty nebo společenské kalhoty.

Tanečníci na soutěžích mají nádherné střihově velmi atraktivní zdobené kostýmy šité na míru. Kvůli návštěvám tanečních lekcí však nemusíte do svého oblečení investovat tisíce korun. Oblíbený oděv, ve kterém se cítíte dobře a krásně, máte určitě schovaný ve Vašem šatníku.