TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ – ZAČÁTEČNÍCI

Neformální taneční kurzy, které Vás naučí tančit a ještě se při tom příjemně pobavíte.

Nový kurz pro ZAČÁTEČNÍKY

probíhá každé pondělí od 20:00 hod.!

Začít s tancem, pokud Vás to baví, na to není nikdy pozdě!

V tanečním kurzu pro dospělé pro začínající taneční páry vládne přátelská atmosféra. A i tací, kteří do kurzu nenastoupili úplně nadšeně se pobaví a někteří si tanec i oblíbí.

Náš taneční kurz pro dospělé je úplně jiný než kurzy pro středoškoláky a mládež. Nemusíte ani chodit v obleku a společenské róbě, stačí jen pohodlné společenské oblečení a taneční boty.

V kurzu se naučíte výběr ze standardních a latinskoamerických tanců (3-4 z každé skupiny tanců) a budete-li chtít přibrat i další tance, můžete v kurzu pokračovat.

Jednu lekci, která by Vám unikla kvůli předem plánované absenci nebo nemoci si můžete nahradit formou individuální 60ti minutové lekce dle domluvy s lektorem, kterou máte v ceně kurzu.

A vše, co se v jednotlivých lekcích naučíte si můžete přijít jednou za 14 dnů přijít vyzkoušet do naší TANČÍRNY v pátky od 19:00 do 22:00 hod., kde jsou rovněž přítomni Vaši lektoři a rádi Vám pomohou.

Taneční kurz pro dospělé se koná třikrát ročně: na podzim (od října do prosince), v zimě (od ledna do března) a na jaře (od dubna do června).

 

Kurz pro začínající taneční páry – základní taneční kurz

Je určen všem, kteří s tancem úplně začínají a nemají žádné zkušenosti nebo jen velmi malé, nebo těm, kteří se s tancem již seznámili a chtějí si vše od úplných tanečních základů zopakovat.

  • naučíte se základní principy vybraných standardních a latinskoamerických tanců (3-4 tance z každé skupiny tanců)
  • naučíte se základní kroky a variace vybraných standardních a latinskoamerických tanců (3-4 tance z každé skupiny tanců)
  • seznámíte se se salsou

 

Kromě kurzů pro Vás pořádáme i víkendové workshopy, tančírny, plesy, víkendové pobyty s tancem, taneční soustředění a další akce.

Taneční pro dospělé jsou určené všem zájemců o tanec bez věkového omezení.

V tanečních kurzech pro dospělé je příjemná atmosféra plná pohody a zábavy.

Naši taneční lektoři jsou profesionálové v tanci i výuce.

Takže neváhejte, hezky se oblékněte, vezměte svého partnera a přijďte k nám!

 

Cena kurzu

10 lekcí /90 min.                                3 600,- Kč/pár

10 lekcí /90 min. + 7 x tančírna       4 500,- Kč/pár